Spotkanie w gospodarstwie rolnym Sad Rokicki - realizacja nagrania "Rolnictwo 4.0 w praktyce"

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że eksperci Energia Dla Wsi - Rafał Czaja, lider projektu oraz dr Jacek Skudlarski ze Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiej, mieli przyjemność uczestniczyć w spotkaniu na terenie gospodarstwa Sad Rokicki w Białej Rawskiej w województwie łódzkim. Podczas wizyty, Cezary Rokicki, właściciel gospodarstwa, oprowadził ekspertów naszego projektu wokół terenu przedsiębiorstwa, a także opowiadał, jak funkcjonuje jego gospodarstwo na co dzień.

 

Spotkanie odbyło się w związku z realizowanymi przez Energia Dla Wsi nagraniami "Rolnictwo 4.0". Celem nagrania, podczas którego nasz ekspert dr Jacek Skudlarski rozmawiał z właścicielem Sadu Rokickiego - Cezarym Rokickim, jest przedstawienie tego, jak założenia Rolnictwa 4.0 są realizowane w praktyce - prowadząc gospodarstwo rolne. Dzięki ogromnej wiedzy eksperckiej dr. Skudlarskiego oraz cennemu doświadczeniu pana Cezarego mamy ogromną możliwość przedstawienia,  w jaki sposób i za pomocą jakich rozwiązań można skutecznie wdrażać tak cenne w obliczu zmian klimatu oraz sytuacji geopolitycznej założenia Rolnictwa 4.0.

 

Poniżej przedstawiamy Państwu krótką relację ze spotkania.

Klikając w poniższą grafikę, mogą się Państwo zapoznać z komentarzem zamieszczonym na tematycznym blogu naszego eksperta dr. Jacka Skudlarskiego - Rolnictwo 4.0 - rolnictwo przyszłości:

Jeśli są Państwo zainteresowani tematyką Rolnictwa 4.0 i związanymi z nim technologiami, zapraszamy do obejrzenia jednego z webinarów dr. Jacka Skudlarskiego, eksperta Energia Dla Wsi, w którym opowiada on o zagadnieniach związanych właśnie z tą koncepcją. 

Kliknij tutaj aby obejrzeć webinar.

Jednocześnie zachęcamy Państwa do obserwowania naszego kanału w serwisie YouTube, na którym już wkrótce będą mogli Państwo obejrzeć kolejne materiały na temat Rolnictwa 4.0