Potato Poland 2022 z udziałem Energia Dla Wsi (energiadlawsi.pl) - fotorelacja z wydarzenia

W dniach 19 - 21 sierpnia we wsi Zamarte odbyły się Targi Potato Poland 2022 i XXIX Krajowe Dni Ziemniaka z udziałem Energia Dla Wsi.

Mieliśmy przyjemność wziąć udział w wydarzeniu, porozmawiać z uczestnikami oraz przedstawić przedsiębiorcom rolnym i lokalnym rolnikom indywidualnym projekt Energia Dla Wsi.

Podczas targów można było zobaczyć wiele interesujących stoisk i wysłuchać wielu ciekawych oraz merytorycznych konferencji i debat. W jednej z nich realizowanej w ramach naszego projektu - "Neutralność klimatyczna producentów żywności "- wziął udział nasz ekspert - dr Jacek Skudlarski. Przedstawił on rozwiązania jakie w dążeniu do neutralności środowiskowej oferuje Rolnictwo 4.0 oraz Rolnictwo Precyzyjne. Z pełnym zapisem panelu mogą Państwo zapoznać się klikając w link

Na Hali i Polu Targowym zorganizowano również zajęcia edukacyjne, szkolenia, a także pokazy maszyn rolniczych. Nie zabrakło również gier i zabaw dla najmłodszych, dla których edukacja w zakresie rozwoju zrównoważonego jest w taki sposób najlepiej odbierana. 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z fotorelacją z wydarzenia.

fot. energiadlawsi.pl, IHAR