Konferencja "Narodowe Wyzwania w Rolnictwie" - 27 października

W czwartek - 27 października 2022 - w Hotelu Windsor w Jachrance odbędzie się konferencja Narodowe Wyzwania w Rolnictwie. Tematem przewodnim tegorocznej, 10. edycji wydarzenia jest Technika Rolnicza. Jednym z ekspertów występujących na panelu "Technika Rolnicza cz. 2" będzie ekspert energiadlawsi.pl - dr Jacek Skudlarski. Na panelu będzie prowadzona debata o rolnictwie precyzyjnym, gromadzeniu informacji, ich przetwarzaniu i wykorzystywaniu w zarządzaniu produkcją rolną. 

dr Jacek Skudlarski - ekspert energiadlawsi.pl

Konferencja gromadzi producentów rolnych i daje im możliwość przedstawienia nie tylko własnych opinii, ale także dzielenia się z innymi potrzebną wiedzą do rozwoju. Podczas każdego wydarzenia grono specjalistów prezentuje wizją przyszłości rolnictwa oraz praktyczne sposoby dojścia do niej.

W tym roku będzie m.in. mowa o maszynach i urządzeniach wobec wymogów rolnictwa regeneratywnego, Zielonym Ładzie w odniesieniu do produkcji mlecznej, biotechnologii w rolnictwie, biologicznych środkach ochrony roślin oraz o produkcji i zarządzaniu energią w gospodarstwie rolnym. 

Fot. Darek Golik

Z pełną agendą konferencji mogą Państwo zapoznać się klikając w link

W wydarzeniu można uczestniczyć zarówno stacjonarnie, jak i on-line.

Zachęcamy do rejestrowania się przez stronę Narodowego Wyzwania w Rolnictwie. Po kliknięciu w poniższe zdjęcie zostaną Państwo przekierowani na stronę rejestracyjną.

 

 

Źródło: narodowe-wyzwania.farmer.pl