energiadlawsi.pl podczas pikniku w gminie Tuczna - fotorelacja

 

W niedzielę 3 lipca w gminie Tuczna w województwie lubelskim odbył się festiwal kulinarny „Młody Polski Ziemniak”. Organizatorem tej imprezy był Wójt Gminy Tuczna oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Tucznej. Na festiwalu obecni byli m.in. eksperci i animatorzy projektu energiadlawsi.pl.

Uczestnicy mieli także okazję odwiedzić nasze specjalne stoisko, przy którym zespół zachęcał młodych ludzi do udziału w tematycznych grach edukacyjnych związanych ze zrównoważonym rozwojem i rolnictwem, a starszym uczestnikom dr Jacek Skudlarski i dr Grzegorz Maśloch opowiadali o wyzwaniach z zakresu zrównoważonego rolnictwa i promocji ruchu spółdzielczego na obszarach wiejskich.

Nagrody za udział w zabawach oraz gadżety projektowe energiadlawsi.pl cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno wśród najmłodszych, jak i starszych uczestników wydarzenia. 

Całość wydarzenia oraz jeden z konkursów energiadlawsi.pl prowadził znany dziennikarz radiowy i prezenter – Kamil Nosel.

Na festiwalu, dzięki zaangażowaniu prowadzących oraz uczestników panowała wyjątkowa atmosfera. Ogromnie się cieszymy, że po długiej przerwie, znowu mogliśmy spotkać i razem bawić się na plenerowej imprezie.

Fot. energiadlawsi.pl - Gadżety i materiały informacyjne energiadlawsi.pl

 Fot. energiadlawsi.pl - Pokaz kulinarny

 Fot.energiadlawsi.pl - Prowadzący piknik i część zabaw edukacyjnych - redaktor Kamil Nosel

Fot. energiadlawsi.pl  - eksperckie rozmowy dot. zrównoważonego rolnictwa z rolnikami i uczestnikami pikniku - dr Jacek Skudlarski

 Fot. energiadlawsi.pl - część zespołu projektowego energiadlawsi.pl wraz prowadzącym wydarzenie Kamilem Noselem oraz wójtem Gminy Zygmuntem Litwiniukiem

 Fot. energiadlawsi.pl - Piknik, dmuchańce oraz gry i zabawy edukacyjne