Energia Dla Wsi Partnerem warsztatów "Integracja i organizacja rynku wsparta cyfryzacją drogą do skrócenia łańcucha dostaw"

Energia Dla Wsi wspólnie z Polską Federacją Ziemniaka rozpoczynają cykl szkoleń i akcji informacyjno-promocyjnej dla rolników : Integracja i organizacja rynku wsparta cyfryzacją drogą do skrócenia łańcucha dostaw. 

                   

Celem jest zorganizowanie szkoleń i akcji informacyjno-promocyjnej dla rolników z terenu województwa mazowieckiego, poświęconych budowaniu integracji poziomej i pionowej, partnerskiej współpracy i skracaniu łańcuchów produkcji żywności przy wykorzystaniu coraz bardziej dostępnych innowacyjnych rozwiązań wykorzystujących najnowocześniejsze technologie do niedawna niedostępne dla rolnictwa. 

W ramach działania zostaną wykorzystane również istniejące dobre praktyki i projekty demonstracyjne, w tym przykłady z już funkcjonujących grup producentów rolnych, które stworzono dotychczas, aby pokazać rolnikom, że takie rozwiązania działają w praktyce i przynoszą zamierzone efekty.

"Takie praktyczne podejście jest niezwykle ważne i jest jednym z kluczowych celów inicjatywy - Energia Dla Wsi" - zaznacza Rafał Czaja, lider projektu Energia Dla Wsi, Prezes Stowarzyszenia im. prof. Żmijewskiego.

Serdecznie Państwa zapraszamy do wzięcia udziału w planowanych nieodpłatnych szkoleniach, do których można się już rejestrować.

Akcja trwa do dnia 31 października 2022 r.

Po kliknięciu w link zostaną Państwo bezpośrednio przekierowani na platformę edukacyjną