AGRO SHOW w Bednarach z udziałem eksperckim energiadlawsi.pl - relacja dr. Jacka Skudlarskiego

W dniach 23 - 25 września w Bednarach odbyła się Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW organizowana przez Polską Izbę Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

Agro Show to wyjątkowe wydarzenie, na którym prezentowane są najnowocześniejsze maszyny i urządzenia rolnicze, a także kompleksowa wystawa producentów nawozów, środków ochrony roślin, nasion oraz innych branż związanych z rolnictwem.

W tym roku w wydarzeniu uczestniczył jeden z przedstawicieli projektu Energia Dla Wsi, ekspert w dziedzinie Rolnictwa 4.0 - dr Jacek Sudlarski, prowadząc także liczne rozmowy z rolnikami w zakresie nadchodzących wyzwań w rolnictwie.

Na swoim blogu przedstawił najciekawsze urządzenia oraz stoiska różnych branży rolniczych, a także wstawił krótką fotorelację. Z wpisu podsumowującego całe wydarzenie można m.in. przeczytać: 

"Odwiedziłem stoisko firmy Agrimet https://www.agrimet.com/ polskiego producenta specjalizującego się w maszynach uprawowych, które trafiają także na rynki zagraniczne. Prezes Agrimet pan Waldemar Modzelewski jest również rolnikiem, który zna potrzeby polskich farmerów a testując maszyny u siebie jest w stanie produkować niezawodny sprzęt."

Na swoim blogu - Rolnictwo 4.0 - rolnictwo przyszłości - dr Skudlarki przedstawia wiele innych firm, które mogą spełnić Państwa oczekiwania i poprawić efektywność gospodarstwa, dlatego też zapraszamy do zapoznania się z całą relacją z wydarzenia oraz zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu w następnym roku.

fot. dr Jacek Sudlarski